KARATAY AKŞEHİR SİTELERİNDE SATILIK ARAKAT DAİRE 2+1 100m

Satılık Apartman Dairesi Konut 685,000 TL 130 m² / (Net) 100 m² 2 + 1

Konya / Karatay / Huğlu / İstiklal Mah.

Ref.No: 467520 / İlan No: f-1067889-14
Son Güncelleme: 24/09/2022

Ana Bilgi

Oda Sayısı2
Salon Sayısı1
Banyo Sayısı1
Yapının DurumuSıfır
Kullanım DurumuBoş
IsıtmaMerkezi Sistem (Isı payı Ölçer)
Yakıt TipiDoğalgaz
Bulunduğu Kat2
Bina Kat Sayısı4
İnşa Yılı2022
Peşinat0 TL
Yapının YönüDoğuGüney
Aidat0 TL
Kira Getirisi0

 

2007 yılından günümüze kooperatif hisse satışlarında Konyanın en aktif en tecrübeli Emlak ofisiyiz. Kendi aranızda yapacağınız satışlarda bile bizimle istişare edebilirsiniz. 

    Tüm belediyelerin tüm kooperatifleri hakkında farklı m2 seçenekler, proje ile ilgili bilgiler, kooperatiflerin yapım ve teslimat süreçleri ,yönetim biçimi, kat farkları şerefiye bedelleri ve benzeri kooperatifler hakkında tüm detaylı bilgileri bizden öğrenebilirsiniz.

ARAKAT 2. KAT ÇIKMIŞ DOLU HİSSEDİR.

DAİREMİZ 2+1 (NET:100m2) 

GÜNEY DOĞU CEPHEDİR.

ŞEHİR HASTANESİNE ÇOK YAKINDIR.

EN UYGUN AİDATI OLAN BELEDİYE KOOPERATİFİDİR(1.800TL)

EYLÜL 2022 DE ANAHTAR TESLİM EDİLECEĞİ SÖYLENMİŞTİR.

KAT FARKI:19.000 TL VE KİRA BEDELİ:4.000 TL ALICIYA AİTTİR (BU ÖDEMELER 24 AY TAKSİTLENDİRİLEBİLİR.)

PAZARLIK CÜZİDİR.​

Kooperatif Ne Zaman Bitecek?

İnşaat sektörü bilindiği üzere ülkemizde sürekli hareketlidir, aynı zamanda inşaat maliyetlerinde enflasyonun üzerinde artışlar olmaktadır. Kooperatifin, üyelerin yatırmış olduğu ücretlerden (aidatlar, oturan üyelerden alınan erken oturma ve kat farkı bedelleri) başka geliri yoktur. Bu ücretler ekseriyetle Genel Kurulda üyeler tarafından belirlenmektedir. Üyelerin belirlemiş olduğu aidatlar kooperatifin bitişini etkileyecek olup aidatlar ne kadar çok artarsa kooperatif o oranda erken bitecektir. İlerleyen yıllarda inşaat maliyetlerinin ne kadar artacağını ve aidatlara ne kadar artış yapılacağını bilemediğimizden dolayı kooperatifin bitim süresini belirleyemeyiz. Asıl olan, yıllık aidat artışına göre hedeflenen dairelerin bir an önce bitirilerek üyelerin istifadesine sunulmasıdır.

 

Müteahhitlik Karı Var mı ? 
Kooperatifimizde müteahhit firma olmadığı için müteahhitlik karı (payı) da yoktur. Kooperatifimizdeki inşaatlar; Yönetim Kurulumuz tarafından, taşeronlara doğrudan işler verilmek suretiyle yapılmaktadır. Kooperatifle ilgili bütün yetki, sorumluluk ve riski üzerine alan Yönetim ve Denetim Kurulu üyeleri tüm bunların karşılığında çok cüz-i bir huzur hakkı (aylık ücret) almaktadır. (Belediye kooperatifleri haricindeki diğer inşaat ve kooperatiflerde, yapılan işin yaklaşık %10'unu müteahhit firma kendine pay olarak alırken, Belediye kooperatiflerinde huzur hakkı olarak alınan ücretlerin toplamı %1'in altındadır.) 
 
 Bu ilan Emlak Asistanım CRM Programı tarafından otomatik entegre edilmiştir.

İç Özellikler

Boyalı
Çelik Kapı
Duşakabin
Gömme Dolap
Hilton Banyo

Konum

Şehir Manzaralı
Minibüs Caddesine Yakin

Çevre Bilgisi

Market

Bina

Asansör
Isı Yalıtım
Kapıcı
PVC Dograma

Konya / Karatay / Huğlu / İstiklal Mah.

KARATAY AKŞEHİR SİTELERİNDE SATILIK ARAKAT DAİRE 2+1 100m / Yorumlar

Ahmet Bey
Ofis Direktörü
Karbel Emlak
Ulubatlıhasan Mah. Dokuyucu Sokak No:13/A
Karatay
42050 Konya

İlanın Yayınlandığı Siteler

KARBEL EMLAK Satılık Konut Apartman Dairesi KARATAY AKŞEHİR SİTELERİNDE SATILIK ARAKAT DAİRE 2+1 100m Konya Karatay Huğlu İstiklal Mah. 685,000 TL KARBEL EMLAK,,karatay,aksehir,sitelerinde,satilik,arakat,daire,2+1,100m,konya,karatay,huglu,istiklal,mah,konut,apartman,dairesi,satilik, KARBEL EMLAK KARATAY AKŞEHİR SİTELERİNDE SATILIK ARAKAT DAİRE 2+1 100m Konya Karatay Huğlu İstiklal Mah. Konut Apartman Dairesi Satılık